Tot half juli 2022 is de leslocatie en het kantoorgebouw van NNVO minder goed bereikbaar als gevolg van wegwerkzaamheden in de directe omgeving. Vooral ’s middags bij vertrek leveren de werkzaamheden grote verkeershinder op. Het advies is om gebruik te maken van het openbaar vervoer of van een P+R locatie in de buurt.

Momenteel wordt in verschillende fases gewerkt aan de Prins Alexanderlaan tussen de President Rooseveltweg en de Hoofdweg in Rotterdam. Tot half juli is de Prins Alexanderlaan afgesloten voor autoverkeer richting Ommoord vanaf de Hoofdweg tot de President Rooseveltweg. Verkeer wordt omgeleid via de Terbregseweg of Capelseweg.

Wat is er nog meer dicht?

Ook is sinds maandag 16 mei de Hoofdweg ter hoogte van het A16-viaduct in beide richtingen dicht voor al het verkeer. Autoverkeer vanaf de Boszoom richting Prins Alexander wordt in beide richtingen omgeleid via de Prinsenlaan en de Koningslaan. De toe- en afrit 27 (Prins Alexander) van de A16 blijven bereikbaar.

Tips

Het advies is om gebruik te maken van het openbaar vervoer of van een P+R locatie in de buurt, zoals P+R Kralingse Zoom. Een andere oplossing is om (ver) buiten de spits te reizen, voor zover dat mogelijk is.

Meer info

Werkzaamheden Prins Alexanderlaan
Werkzaamheden Hoofdweg

News

NNVO zoekt een opleidingsmedewerker

Beschik jij over een ongekend organisatietalent en voel jij je thuis in een klein en informeel team? Ben jij communicatief sterk en is klantgerichtheid voor jou vanzelfsprekend? Dan is de rol van opleidingsmedewerker bij ons opleidingsteam de perfecte uitdaging voor jou!

Read more …
Seminar NNVO-MARIN 2025

Save the date: seminar NNVO en MARIN op 12 november 2025

NNVO en MARIN bundelen opnieuw hun krachten voor een inspirerend en interactief seminar. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ gaan we dit keer in op onderwerpen zoals digitalisering, cybersecurity en klimaatverandering. Het seminar vindt plaats bij evenementenlocatie DUS in Utrecht.

Read more …

Aangepast examenreglement per 1 juli 2025

Vanaf 1 juli 2025 geldt een nieuwe versie van het examenreglement. De doorgevoerde wijzigingen hebben onder meer betrekking op examenkandidaten die een examen niet op de reguliere manier kunnen afleggen, zoals bij dyslexie. Daarnaast zijn er aanpassingen ten aanzien van de werkboeken voor de opleidingen brug- en sluisoperator.

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu