01.08 Introductie werken met gevaarlijke stoffen voor mobiel verkeersleiders
Omschrijving
In het werk van een mobiel verkeersleider is het belangrijk om te weten met welke voorschriften en wetgeving je rekening moet houden rond het werken met gevaarlijke stoffen. In deze module maak je kennis met de regelgeving op dit gebied.
Doelgroep
Mobiel verkeersleiders
Instroomeisen
01.00 Basisopleiding toezichthouden, signaleren en handhaven.
Onderwijsvorm
Jouw opleiding start met het zelfstandig doornemen van de lesstof. Vervolgens volg je één fysieke lesdag met een docent.
Opleidingsduur
4 uur zelfstudie en 1 lesdag (8 uur theorieles).
Inhoud
- Werken met wetgeving
- Diverse handelingen met gevaarlijke stoffen
- Wet vervoer gevaarlijke stoffen
- Onderliggende reglementen
Examen
De laatste lesdag wordt afgesloten met een theorie-examen. Voor meer informatie verwijzen wij je naar het examenreglement.
Aanmelden
De aanmelding van een cursist gebeurt door de werkgever. Na aanmelding ontvang je binnen drie werkdagen een bevestiging.
Vragen? Ga naar de pagina met veelgestelde vragen of mail ons voor meer informatie: .
Bekijk hier wat je kunt verwachten van deze module
Inschrijven
Om je in te schrijven voor deze module, verwijzen wij je door naar ons speciale inschrijfportaal. Via onderstaande button kom je in onze nieuwe opleidingskalender, waar je de module kunt opzoeken. Vervolgens kun je met de button ‘selecteer’ je inschrijven.
Inschrijven