NNVO publiceert jaarverslag 2022

NNVO heeft het jaarverslag over 2022 gepubliceerd. We kijken terug op een uitstekend jaar, waarin de VTS-opleiding en Nautische Leerlijnen een stijging in cursistenaantallen lieten zien. Directeur Pieter Kuijt: “Hoogtepunt in 2022 was het winnen van twee prestigieuze Learning Technology Awards voor onze e-learning Poseidon. Een mooi bewijs dat ook een kleiner opleidingsinstituut het verschil kan maken.”

Het jaarverslag vat de belangrijkste ontwikkelingen en resultaten van 2022 voor je samen. Zo stond het voorjaar in het teken van het uitwerken van het strategisch ambitiedashboard in een drietal werkgroepen. Pieter Kuijt: “Halverwege dit traject organiseerden we een drukbezochte inspiratiesessie op het hoofdkantoor van Port of Amsterdam met sprekers van buiten de nautische sector. De opbrengsten zijn in september gepresenteerd aan het bestuur. Op basis daarvan zijn prioriteiten gesteld en is NNVO aan de slag gegaan met onder meer her- en bijscholingsprogramma’s voor brug- en sluisoperators en de digitalisering van onze organisatie.”

Trots op resultaat

Zowel bij de VTS-opleiding als bij de Nautische Leerlijnen stonden de ontwikkelingen niet stil. Een van de mijlpalen was het gereedkomen van de vernieuwde opleiding voor brug- en sluisoperators. Er is lang en hard aan gewerkt en het team is trots op het resultaat. 

Bekijk het jaarverslag 2022

News

NNVO zoekt een opleidingsmedewerker

Beschik jij over een ongekend organisatietalent en voel jij je thuis in een klein en informeel team? Ben jij communicatief sterk en is klantgerichtheid voor jou vanzelfsprekend? Dan is de rol van opleidingsmedewerker bij ons opleidingsteam de perfecte uitdaging voor jou!

Read more …
Seminar NNVO-MARIN 2025

Save the date: seminar NNVO en MARIN op 12 november 2025

NNVO en MARIN bundelen opnieuw hun krachten voor een inspirerend en interactief seminar. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ gaan we dit keer in op onderwerpen zoals digitalisering, cybersecurity en klimaatverandering. Het seminar vindt plaats bij evenementenlocatie DUS in Utrecht.

Read more …

Aangepast examenreglement per 1 juli 2025

Vanaf 1 juli 2025 geldt een nieuwe versie van het examenreglement. De doorgevoerde wijzigingen hebben onder meer betrekking op examenkandidaten die een examen niet op de reguliere manier kunnen afleggen, zoals bij dyslexie. Daarnaast zijn er aanpassingen ten aanzien van de werkboeken voor de opleidingen brug- en sluisoperator.

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu