NNVO zoekt een nieuwe bestuursvoorzitter

NNVO is op zoek naar een nieuwe voorzitter van het bestuur, beoogd voorzitter raad van toezicht. Dit in verband met het regulier aftreden van de huidige voorzitter van het bestuur per eind mei 2025. Bij NNVO past een voorzitter die de strategische ontwikkelingen in de nautische sector en de bijbehorende bestuurlijke context, ambities en ontwikkeling van NNVO als opleider en kennisplatform kent of snel kan doorgronden.

Update 8 april 2025: de reactietermijn is inmiddels verstreken. 

Van de voorzitter van het bestuur wordt verwacht dat deze in 2025 naast de reguliere taken een belangrijke voortrekkersrol vervult in de transitie van NNVO naar een nieuwe bestuursstructuur en governance. Daarbij hoort o.a. de werving, selectie en benoeming van de leden van de raad van toezicht en de personele invulling/benoeming van de leden van de gebruikersraad en de commissies.

De nieuwe voorzitter is de beoogd voorzitter van de nieuwe raad van toezicht. De voorzitter zal in samenwerking met bestuur en directeur de concrete planning en stappen bepalen en regisseren, waarmee begin 2026 de nieuwe bestuursstructuur en governance feitelijk worden gerealiseerd.

De raad van toezicht bestaat straks in totaal uit vijf onafhankelijke leden. De nieuwe voorzitter zal naar verwachting in de zomer 2025 door de minister worden benoemd. 

 

 

News

Cursisten Initial Training 26

VTSO-diploma uitgereikt aan geslaagde cursisten

NNVO feliciteert de vijftien cursisten die met succes Initial Training 26 hebben afgerond. Zij behaalden hiermee hun diploma van de basisopleiding tot Vessel Traffic Service Operator (VTSO). De feestelijke uitreiking vond plaats op donderdag 19 juni in hotel Van der Valk in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Read more …

Marifoonkaart: handig hulpmiddel voor recreatievaart

Veel recreatieschippers ervaren een drempel om de marifoon te gebruiken. Op initiatief van Varen doe je samen! en met medewerking van NNVO is daarom een marifoonkaart ontwikkeld. Deze gelamineerde vouwkaart biedt een geheugensteuntje voor goed marifoongebruik aan boord. 

Read more …

Opfriscursus voor brug- en sluisoperators start in september

Goed nieuws voor brug- en sluisoperators: NNVO biedt vanaf september weer de her- en bijscholingscursus over wet- en regelgeving aan. De training werd eind vorig jaar succesvol gelanceerd en geeft operators de kans hun basiskennis op te frissen. 

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu