Kennismaken met… David le Roy

In deze rubriek laten we elke maand een medewerker van NNVO aan het woord. Hij of zij vertelt iets over zichzelf en over het werk bij NNVO. Deze maand is het de beurt aan controller David le Roy.

Wie is David le Roy?
“Al op de basisschool ontwikkelde ik een passie voor rekenen en toneel. De rekentoetsen en de toneelstukken waren voor mij de hoogtepunten van het schooljaar. Naast mijn liefde voor acteren, zie ik mijzelf als een bevlogen controller. Ik werk graag samen met andere collega’s om een mooi resultaat te behalen. Mijn doel is om in teamverband de directie en het management te ondersteunen bij het besturen en beheersen van de organisatie. Verder vind ik het leuk om te studeren. Afgelopen jaar heb ik mijn master Accounting & Control op de Vrije Universiteit van Amsterdam behaald en op 1 september begin ik aan de Amerikaanse CMA-opleiding, wat staat voor Certified Management Accountant. In de weekenden maak ik graag stedentrips en bezoek ik regelmatig de bioscoop en sportschool.”

Welke werkervaring heb je?
“Naast mijn werkzaamheden als controller en financieel medewerker bij NNVO, heb ik ook als cashmanager gewerkt bij ING Verzekeringen. Mijn taak was het aan- en verkopen van vreemde valuta en het minimaliseren van de kosten van diverse rekeningen. Daarnaast heb ik in de horeca gewerkt bij onder meer Hollywood en Crazy Pianos.”

Hoe ziet jouw gemiddelde werkweek eruit?
“Ik werk van maandag tot en met donderdag en heb veel overleg met mijn collega’s om samen de doelstellingen van NNVO te realiseren. Ik houd mij bezig met het opstellen van managementrapportages, de maandcijfers en het analyseren van de financiële resultaten in de juiste juridische entiteit. Andere werkzaamheden zijn het voorbereiden van de jaarcijfers voor de accountantscontrole, het opstellen van de meerjarenbegroting en personeelszaken.”

Wat maakt jouw werk interessant?
“De diversiteit en verantwoordelijkheid maken mijn functie als controller erg interessant. Ik ben niet alleen verantwoordelijk voor de gehele financiële huishouding, als MT-lid houd ik mij ook bezig met de strategie en het ontwikkelen en operationaliseren van het beleid voor de korte en lange termijn.”

Image

News

Scheepvaartmeester Vincent Gols

Achter de schermen bij scheepvaartmeester Vincent

In onze rubriek ‘Achter de schermen bij…’ bezoeken we een van de vaarwegbeheerders in het land. Dit keer gingen we langs bij de provincie Overijssel en laten we Vincent Gols (40) aan het woord over zijn baan als scheepvaartmeester. 

Read more …
E-learning Poseidon

Port of Antwerp-Bruges tekent licentie voor e-learning Poseidon

In navolging van verschillende maritieme dienstverleners in Nederland heeft nu ook Port of Antwerp-Bruges een licentieovereenkomst getekend voor het gebruik van Poseidon. De e-learning wordt sinds een paar jaar succesvol ingezet binnen de VTSO-opleiding van NNVO.

Read more …

Kennismaken met… Jetsy Werleman

In deze rubriek laten we nieuwe medewerkers van NNVO aan het woord. Hij of zij vertelt iets over zichzelf en over het werk bij NNVO. Dit keer is het de beurt aan Jetsy Werleman, sinds begin dit jaar in dienst als medewerker bij het opleidingsteam.

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu