Nieuwe lichting VTS-cursisten begonnen

Er is weer een nieuwe lichting cursisten begonnen aan de VTS-opleiding. Op 6 augustus 2020 ging Initial Training 16 van start met zestien cursisten. De aankomende VTSO’s werden op deze introductiedag bij NNVO in Rotterdam verwelkomd met een bakje koffie of kopje thee, waarna onze nieuwe collega Ysbrand Bontekoe de aanwezigen welkom heette.

De Initial Training ziet er vanwege de coronamaatregelen iets anders uit. Voor de theorie worden de cursisten in twee klassen verdeeld. De theorielessen vinden plaats op de leslocatie van NNVO in Rotterdam. De praktijklessen worden over de simulatoren van Port of Amsterdam, Port of Rotterdam en het MARIN in Wageningen verdeeld. Ook gedurende de introductiedag werd rekening gehouden met de coronamaatregelen. Zo waren van tevoren de zitplekken aangegeven zodat de 1,5 meter afstand aangehouden kon worden.

Presentatie
Onderwijskundige Ysbrand Bontekoe opende de dag met een welkomstwoord en gaf uitleg over de opleiding. Ook vertelde hij over NNVO als organisatie, waarbij een foto van het hoofd VTS-opleidingen, Andreas Keller, niet mocht ontbreken. Na een aantal huishoudelijke mededelingen was het tijd voor een vragenrondje. De cursisten stelden zichzelf kort aan elkaar voor.

Chromebooks
Daarna was het tijd om de groep op te splitsen en in aparte ruimtes plaats te nemen voor wat administratieve zaken. De cursisten mochten hierbij Chromebooks in ontvangst nemen, zodat ze goed voorbereid aan de opleiding kunnen beginnen. Vervolgens was er gelegenheid om nader kennis te maken met de eigen klas, alvorens met elkaar te lunchen.

Mondkapjes
De lunch vond plaats in winkelcentrum Alexandrium, waar mondkapjes verplicht zijn. Iedereen had daar netjes rekening mee gehouden en gewapend met de mondkapjes gingen groepjes cursisten om de beurt naar La Place, geheel volgens de richtlijnen. Gelukkig was het een zonnige dag en konden de cursisten buiten op het terras zitten. De groep raakte gelijk met elkaar aan de praat en kwamen erachter wie bij elkaar in dezelfde sector zat. Samengevat was het ondanks de coronamaatregelen een leerzame en gezellige dag.

Image

Laatste nieuws

NNVO zoekt een opleidingsmedewerker

Beschik jij over een ongekend organisatietalent en voel jij je thuis in een klein en informeel team? Ben jij communicatief sterk en is klantgerichtheid voor jou vanzelfsprekend? Dan is de rol van opleidingsmedewerker bij ons opleidingsteam de perfecte uitdaging voor jou!

Lees meer
Seminar NNVO-MARIN 2025

Save the date: seminar NNVO en MARIN op 12 november 2025

NNVO en MARIN bundelen opnieuw hun krachten voor een inspirerend en interactief seminar. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ gaan we dit keer in op onderwerpen zoals digitalisering, cybersecurity en klimaatverandering. Het seminar vindt plaats bij evenementenlocatie DUS in Utrecht.

Lees meer

Aangepast examenreglement per 1 juli 2025

Vanaf 1 juli 2025 geldt een nieuwe versie van het examenreglement. De doorgevoerde wijzigingen hebben onder meer betrekking op examenkandidaten die een examen niet op de reguliere manier kunnen afleggen, zoals bij dyslexie. Daarnaast zijn er aanpassingen ten aanzien van de werkboeken voor de opleidingen brug- en sluisoperator.

Lees meer

Heb je vragen?

Heb je vragen, opmerkingen, suggesties of andere zaken die je aan de orde wilt stellen? Maak dan gebruik van ons contactformulier. Uiteraard wordt alle informatie die NNVO bereikt vertrouwelijk behandeld.

Contact kort

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Contact

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel.  010 - 311 00 95

Algemene vragen

Opleidingsvragen

Contactformulier

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen bij NNVO. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Volg ons

Hoofdmenu