Zestien cursisten geslaagd voor Initial Training 11 en 12

NNVO feliciteert alle geslaagden van de Initial Training (IT) 11 en 12, het algemene gedeelte van de VTS-opleiding. Op 23 mei 2019 mochten negen geslaagden het diploma voor de IT 11 in ontvangst nemen en op 9 juli waren er zeven geslaagden die het felbegeerde papiertje kregen overhandigd. De diploma-uitreiking vond plaats in Hotel ARA in Zwijndrecht, gelegen aan de Oude Maas.

De VTS-opleiding is dé opleiding voor VTS-operators (verkeersbegeleiders) in Nederland. Zij zorgen ervoor dat het scheepvaartverkeer veilig en vlot verloopt. De opleiding bestaat uit een algemeen deel (Initial Training) en een deel in het gebied waar de operator te werk wordt gesteld (Sector Training). De zeven VTS-autoriteiten in Nederland organiseren gezamenlijk deze opleiding. NNVO verzorgt het uniforme deel en daarnaast de examens voor de Sector Training. Ook houdt NNVO het register van bevoegdheden bij.

Chipje
Op beide diploma-uitreikingen heerste terecht een feestelijke stemming. De geslaagden hadden hun familieleden meegenomen, er waren een aantal coaches naar Zwijndrecht afgereisd en ook enkele teamleiders van de cursisten waren aanwezig. Andreas Keller, hoofd VTS-opleidingen bij NNVO, sprak het gezelschap toe met de woorden: “Om een VTS-opleiding succesvol te kunnen afronden, heb je een bepaald talent nodig. Dat heb je of dat heb je niet. Wij zien dat talent als een chipje die we gedurende de opleiding gaan aansluiten.”

Succesvolle IT’s
Na de inleiding door Andreas Keller mochten de geslaagden één voor één naar voren komen om hun diploma in ontvangst te nemen. Daarbij werd over elke cursist iets persoonlijks verteld, zoals zijn nautische ervaring. De middag werd afgesloten met een gezellige borrel. Met in totaal zestien geslaagden kijkt NNVO terug op twee succesvolle IT’s. De cursisten stromen nu door naar de Sector Training, het vervolg van de VTS-opleiding. De volgende IT start op 12 augustus 2019.

 

Image

Laatste nieuws

NNVO zoekt een opleidingsmedewerker

Beschik jij over een ongekend organisatietalent en voel jij je thuis in een klein en informeel team? Ben jij communicatief sterk en is klantgerichtheid voor jou vanzelfsprekend? Dan is de rol van opleidingsmedewerker bij ons opleidingsteam de perfecte uitdaging voor jou!

Lees meer
Seminar NNVO-MARIN 2025

Save the date: seminar NNVO en MARIN op 12 november 2025

NNVO en MARIN bundelen opnieuw hun krachten voor een inspirerend en interactief seminar. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ gaan we dit keer in op onderwerpen zoals digitalisering, cybersecurity en klimaatverandering. Het seminar vindt plaats bij evenementenlocatie DUS in Utrecht.

Lees meer

Aangepast examenreglement per 1 juli 2025

Vanaf 1 juli 2025 geldt een nieuwe versie van het examenreglement. De doorgevoerde wijzigingen hebben onder meer betrekking op examenkandidaten die een examen niet op de reguliere manier kunnen afleggen, zoals bij dyslexie. Daarnaast zijn er aanpassingen ten aanzien van de werkboeken voor de opleidingen brug- en sluisoperator.

Lees meer

Heb je vragen?

Heb je vragen, opmerkingen, suggesties of andere zaken die je aan de orde wilt stellen? Maak dan gebruik van ons contactformulier. Uiteraard wordt alle informatie die NNVO bereikt vertrouwelijk behandeld.

Contact kort

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Contact

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel.  010 - 311 00 95

Algemene vragen

Opleidingsvragen

Contactformulier

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen bij NNVO. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Volg ons

Hoofdmenu