NNVO organiseert docentenbijeenkomst

Net als voorgaande jaren organiseert NNVO weer een docentenbijeenkomst voor docenten van de Nautische Leerlijnen. Tijdens een online meeting via Teams op dinsdag 28 november worden de deelnemers bijgepraat over de ontwikkelingen in het onderwijs van NNVO. De bijeenkomst wordt gehouden van 09.00 tot 11.00 uur.

Het afgelopen jaar stonden de ontwikkelingen bij NNVO niet stil. Opleidingsmanager Korstiaan Huisman zal tijdens de meeting terugblikken op 2023, maar ook vooruitblikken op 2024. Onderwijskundig adviseur Evi van Achten vertelt meer over ons nieuwe online leerplatform aNewSpring, dat begin 2024 operationeel zal zijn. Daarnaast staat het onderwerp Toetsing & Examinering op het programma onder leiding van onderwijskundig adviseur Janneke van Eck.

Onderwerpen indienen

Docenten die graag een onderwerp op de agenda willen zetten, kunnen deze vooraf indienen. Dit wordt dan meegenomen in het programma van die ochtend. Ben je docent bij de Nautische Leerlijnen van NNVO? Dan heb je de uitnodiging inmiddels ontvangen. Meld je snel aan als je dit nog niet hebt gedaan. Heb je de uitnodiging gemist? Neem voor meer informatie contact op met Janneke van Eck via .

Laatste nieuws

NNVO zoekt een opleidingsmedewerker

Beschik jij over een ongekend organisatietalent en voel jij je thuis in een klein en informeel team? Ben jij communicatief sterk en is klantgerichtheid voor jou vanzelfsprekend? Dan is de rol van opleidingsmedewerker bij ons opleidingsteam de perfecte uitdaging voor jou!

Lees meer
Seminar NNVO-MARIN 2025

Save the date: seminar NNVO en MARIN op 12 november 2025

NNVO en MARIN bundelen opnieuw hun krachten voor een inspirerend en interactief seminar. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ gaan we dit keer in op onderwerpen zoals digitalisering, cybersecurity en klimaatverandering. Het seminar vindt plaats bij evenementenlocatie DUS in Utrecht.

Lees meer

Aangepast examenreglement per 1 juli 2025

Vanaf 1 juli 2025 geldt een nieuwe versie van het examenreglement. De doorgevoerde wijzigingen hebben onder meer betrekking op examenkandidaten die een examen niet op de reguliere manier kunnen afleggen, zoals bij dyslexie. Daarnaast zijn er aanpassingen ten aanzien van de werkboeken voor de opleidingen brug- en sluisoperator.

Lees meer

Heb je vragen?

Heb je vragen, opmerkingen, suggesties of andere zaken die je aan de orde wilt stellen? Maak dan gebruik van ons contactformulier. Uiteraard wordt alle informatie die NNVO bereikt vertrouwelijk behandeld.

Contact kort

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Contact

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel.  010 - 311 00 95

Algemene vragen

Opleidingsvragen

Contactformulier

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen bij NNVO. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Volg ons

Hoofdmenu